Jak jezdí opilí řidiči?

Odpověď na otázku položenou v titulku je jednoznačná. Opilí řidiči prostě nejezdí. Nesmí, a to přinejmenším z toho důvodu, že jim to zakazují zákony. A pokud už takoví přece jenom mají jezdit, pak jedině prstem po mapě. A ve svém voze jedině v případě, že si zajistí odvoz vozu Praha Convoy.taxi ve vánici
Že jste o tom posledně zmíněném, co tu právě zaznělo, doposud neslyšeli? Je to docela dobře možné. Protože jde o službu provozovanou v naší metropoli, s níž tedy logicky ti, kdo nezavítají do Prahy, sotva přijdou někde do styku, a tato je určena těm, kdo potřebují pod vlivem alkoholu odjet někam svým vozem, takže ji ti střízliví nebo ti, kdo jsou ochotni zůstat po vypití nějakého toho alkoholu na místě nebo využijí jiný způsob dopravy, obvykle nepotřebují.
Ale pro lidi, kteří se vyskytují v naší metropoli se svým autem, může jít o neocenitelnou pomoc. Pokud se totiž tito někde něčeho napijí a až poté zjistí, že musí někam odjet se svým autem, logicky nesmí usednout za volant. A přijde jim tak vhod možnost zavolat si na dispečink a objednat si právě takovýto odvoz. Jenž se liší od klasické taxislužby tím, že se pro dotyčného zákazníka dostaví hned dva řidiči, z nichž jeden ho odveze vlastním vozem až na určené místo a druhý je následuje, aby jeho kolega měl jak se vrátit do práce.
Každý se tak může nechat odvézt tam, kam potřebuje, aniž by musel nechávat své auto opuštěné tam, kde si přihnul. Každý se dostane do cíle své cesty vlastním vozem, a to aniž by překročil zákon a vystavil se riziku, aniž by sebe nebo ostatní nějak ohrozil.model taxi
A to je – jak jistě uznáte – to nejlepší, co si jenom lze představit. Alespoň tedy do doby, než našinci přestanou pít, což se ale stane zřejmě až na svatého Dyndy, jak se říká. Protože nebýt této firmy, kdo ví, kolik našinců by už dnes třeba ani nebylo mezi námi. A kolik by jich sedělo za katrem a vzpomínalo na ony chvíle, kdy je napadlo v opilosti sednout za volant.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup