Jarní prázdniny v málo známé exotice

Pokud vás nudí běžné trávení prázdnin v Alpách, Tatrách nebo jiných horských střediscích, možná je načase změnit taktiku. Týdenní prázdniny se dají využít i lépe, než jenom běžkařením. Například túrami v džungli, surfováním na vlnách, raftováním, poznáváním nových kultur či drandění po ostrovech na motokárách. Nevíte, kam se vydat? Nechte se inspirovat naším výčtem málo známých a málo navštěvovaných destinací na světě, kam by bylo záhodno jet se podívat.
Panama, Střední Amerika
Panama, Střední Amerika
Panama zažívá turistický boom. Je tu teplo, levně, ale poněkud mnoho starých lidí, kteří se sem stěhují z Ameriky, aby dožili. I zde najdete bílé pláže a bohaté vyžití ve vodních sportech, ale také kulturu, která se zde s tou jihoamerickou potkává se severoamerickou.
Bali, Indonésie
Bali, Indonésie
Pokud jste spíš dobrodruzi a žádná exotika vám není cizí, vydejte se na Bali. Mezi listopadem a březnem zde panuje období dešťů, ovšem nebojte se, nemusíte si myslet, že byste museli strávit celou dovolenou v bundách a deštnících, naopak. Teplota vzduchu je nad třicet stupňů a vlhkost pětaosmdesát procent.

Ovšem srážky přicházejí obden pouze odpoledne, a sprcha je intenzivní a krátká. Bali jsou nádherná kaskádovitá pole, nádherné bílé písčité pláže, ale také kultura, za kterou musíte prošlapat cestu džunglí, nádherné mořské dno, které láká k potápění či šnorchlování, luxusní závěsné hotely v korunách stromů, převislé bazény, které vám dávají pocit, jako byste neuměli rozeznat, kde je moře a kde bazén, divoká zvířata, která jsou zde všudypřítomná – to všechno najdete na Bali.

Abú Dhabi a Dubaj, Spojené arabské emiráty
Pokud si užíváte luxusu, Emiráty jsou pro vás to pravé. Luxusní nákupní centra, ale také třicetistupňová horka, písčité pláže a naprosto bezkonkurenční Wellness. Emiráty mají vše, na co si jenom vzpomenete.

Bavaro, Dominikánská republika
Bavaro je jednou z nejkrásnějších pláží světa, avšak nejde jenom o slunění, ale i o atmosféru. Nejkvalitnější káva, bohatá gastronomie, všudypřítomný Wellness a nejluxusnější rezorty, jako je třeba Punta Cana.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup