Móda pro těhotné

Moderní trendy v oblečení se nevyhýbají ani ženám v očekávání. Naštěstí dnes máme na rozdíl od našich maminek a babiček podstatně větší výběr. Zatímco dříve se nosily pouze objemné šaty, popřípadě lacláče, dnes se dá nosit snad vše. Co vám nesmí v šatníku chybět?
·         Kalhoty
Kalhoty jsou základem každého šatníku. Volit můžete buď kalhoty s extra vysokým nápletem v pase, s gumou pod bříškem, nebo klasicky s lacláči. Volte takové kalhoty, abyste se v nich cítila pohodlně. Koupit si můžete plátěné kalhoty nebo džíny. Nekupujte si příliš ušlé kalhoty, je totiž dost možné že vám to bude v těhotenství nepříjemné také můžete pár kilogramů přibrat nejen na bříšku.
boty na břiše
·         Trička
Další kousek do šatníku, bez kterého se neobejdete, je tričko. Více triček. Zpočátku vám budou stačit vaše původní, ale později budete potřebovat i trička a tílka zavinovací, která budou respektovat rostoucí bříško. Ideální jsou trička, která mají i výstřih vhodný ke kojení, ty totiž unosíte i těsně po porodu, kdy se ještě nevlezete do vašich původních trik, ale nebude třeba si kupovat nový šatník.
·         Spodní prádlo
Základem je správná podprsenka, která vám bude pohodlná a také bude vhodná ke kojení dítěte. Ale i spodní kalhotky či punčocháče se často hodí těhotenské, které vám nebude utlačovat bříško.
těhotná v šatech
·         Šaty
Šaty se vám budou hodit především v létě, kdy vám bude ve všem horko. A šaty vám poskytnou potřebnou volnost. Nemusíte v nich vypadat jako velryba, i těhotenské šaty vám můžou slušet. Stačí, aby vám seděly a nedělaly vám extrémně veliké bříško či jiné části těla. Šaty navíc unosíte celé těhotenství, až do poslední chvíle.
·         Sukně
Sukně nejsou moc praktické v těhotenství, ale někdy jsou to nejlepší, co můžete v šatníku mít. Nesmí tlačit na bříško, ale pokud chodíte do práce a musíte mít kostýmek, pak se vám bude klasická sukně hodit. Sukně by taky měla mít dostatečný náplet, aby netlačila.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup