Nové, lepší a moderní

Pokud jste dědicem a nyní Vám připadl na krk starost o nějaký dům, tak máte hned několik možností.

  1. Dům prodáte v takovém stavu, v jakém je. V této situaci však můžete počítat s tím, že pokud je dům po nějakém seniorovi, kterému nevadil starý nábytek, staré vybavení (které stále fungovalo a funguje) a další starší věci či jiné nedokonalosti, tak dostanete mnohem méně peněz. Pokud byste chtěli dostat větší obnos peněz, tak byste museli zajistit renovaci. Tím je myšleno hlavně vyhození starého nábytku nebo darování někomu, kdo jej potřebuje. Dále vymalovat a obměnit podlahy. Koupelnu a kuchyň celkově obnovit za novější a modernější. Nemusíte kupovat nové spotřebiče, ty si totiž mohou pořídit noví obyvatelé. Stačí, když se postaráte o podlahy, obložení a základní vybavení jako je dřez, kuchyňská linka atd. Samozřejmě, že se nemusíte starat ani o toto a místnost můžete ponechat prázdnou pouze s novým obložením či vymalováním a novou podlahou. Takto to však nemůžete udělat v koupelně. Je totiž důležité, aby v domě bylo sociální vybavení alespoň v podobě toalety, umyvadla a sprchy nebo vany, do kterých bude přítok vody.

rodinný dům

  1. Postaráte se pouze o venkovní vzhled, postavíte garáž se sekčními garážovými vraty, kde cena Just-doors odpovídá kvalitě. Přemalujete barák nebo opravíte jeho omítku. Zateplíte jej. Postaráte se o vzhled zahrady a postavíte oplocení pro případ, že by se sem nastěhoval někdo se psem nebo kočkou. Tímto také můžete zvýšit cenu.


vrata do domu

  1. Tato možnost je nejspíš poslední a je tou variantou, že nebudete nic vylepšovat a prodáte jej za nižší cenu, ale zbavíte se všech starostí a noví majitelé se postarají o úpravy a renovace. Můžete například nalákat i na to, že v domě je staré vybavení, které je v ceně a nový majitel si s ním může dělat co chce. Pro něj je to sice práce navíc, ale přijde do celkově vybaveného domu a může všechny kousky prodat a z toho získat nějaké peníze nazpět.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup