Firemní produkty jako ze škatulky!

Každá firma produkuje velké množství dokumentů. Jedná se především o příspěvky na Facebook, brožury, vizitky, dopisy, webové stránky a podobně. Všechny tyto produkty by měli být v jednotném designu, aby zákazník nebyl zmatený a aby podprahově věděl, o jakou firmu a jaké produkty se jedná.
Logo firmy musí být jednoduché, snadno zapamatovatelné, ale přitom příjemné na oko. Budete-li kombinovat obrázek a text, vždy se k sobě musí hodin a nesmí se navzájem rušit. Vytvořit kvalitní logo je opravdu velký oříšek i pro zkušené designéry.

grafické studio

Dalším produktem, bez kterého se vaše firma neobejde, jsou webové stránky. K jejich vytvoření je zapotřebí nejen znalost samotné tvorby webu a designu, ale i znalost optimalizace pro vyhledávače (=SEO). Jedná se o nejtěžší produkt, spojený s firemní identitou. Špatně vytvořený web, odradí mnohé zákazníky.
Každá společnost produkuje i nejrůznější dokumenty. Tyto dokumenty by vždy měli být opatřeny stejnou hlavičkou se sejným logem. Vytváří to profesionální dojem.
Pokud budete vydávat nějaké brožury či rozsáhlejší publikace, vždy si dejte pozor na gramatickou správnost, ale i na to, aby celkový vzhled ladil s identitou. I zde je nutné používat například stejné druhy písma.

grafické poznámky

Vlastníte-li větší firmu, zajisté se vám o všechny tyto věci stará celé oddělení a předem vyškolení lidé. Nicméně pokud je váš podnik malý, nevyplatí se tento celý sektor zřizovat. S celou touto agendou vám přitom může pomoci grafické studio Brno ImperialMedia. Tato agentura zaměstnává odborníky z oboru, kteří tvorbu těchto firemních produktů mají v malíčku. Na začátku spolupráce zadáte svá kritéria a následně je vám doručen vysoce kvalitní a ucelený produkt vaší firemní identity se vším všudy. Jinými slovy, máte to zcela bez starostí. Díky této společnosti můžete ušetřit jak čas, peníze, tak vaše nervy.