Konsolidujte půjčky prostřednictvím americké hypotéky

Konsolidace půjček představuje možnost, jak snížit měsíční finanční zatížení. Díky tomu, že sloučíte všechny půjčky do jedné a sjednáte si delší dobu splácení, budete měsíčně platit mnohem méně. Podle konkrétních sjednaných podmínek může vaše splátka klesnout třeba i na méně než na třetinu současné výše.Spočítejte si splátku nového úvěru

Kdy je možné provést konsolidaci půjček
Konsolidaci půjček můžete provést ve chvíli, kdy máte sjednány alespoň dvě půjčky. Nemusí se jednat jen o klasické úvěry, může to být například i kontokorent k bankovnímu účtu a kreditní karta. Počet konsolidovaných úvěrů není omezen, samozřejmě záleží na bonitě klienta a úvěrovém rámci nové půjčky.

Kdo může konsolidovat půjčky
Konsolidovat půjčky může fyzická osoba https://www.ferovahypoteka.cz/fyzicka-osoba/ nebo právnická osoba. O konsolidaci úvěrů můžete zažádat jako jednotlivec nebo osoba žijící ve společné domácnosti s další osobou nebo jako firma.Naplňte peněženku

Konsolidace půjček prostřednictvím americké hypotéky
Americká hypotéka je moderní finanční produkt. Oblíbila si ji řada podniků i domácností. Získáváte ji prostřednictvím zastavení nemovitosti.
Výše finančních prostředků je tak dána jednak odhadní cenou nemovitosti, kdy můžete získat až 70 % odhadní ceny a také bonitou klienta. Klient musí být schopen půjčenou částku splácet.
Splácení americké hypotéky je flexibilní, je možné zasílat mimořádné splátky a snižovat si celkovou výši půjčky. Rovněž je možné přistoupit kdykoliv k úplnému zaplacení úvěru.

Úrok u americké hypotéky
Úroková sazba u americké hypotéky se pohybuje mezi 4 až 7 procenty, a to u bankovních i nebankovních společností. Každá žádost je posuzována individuálně. Úroková sazba bývá obvykle stanovena jako pevná, je platná po celou dobu splácení úvěru. Máte jistotu, že předepsanou výši splátky vám věřitel nezmění ani v případě, kdy se změní situace na finančním trhu.