Které místo na svatbu zvolit?

Svatba je dnem, který si bude každý pamatovat do konce života. Jedná se o přelomový moment, v životě člověka, který je zapotřebí patřičně oslavit. Existuje celá řada míst, kde můžete tento významný uspořádat.

ženich a nevěsta

Stodoly

V poslední době se do módy dostala takzvaná „nature“, neboli přírodní svatba. Tento druh svateb se odehrává především ve stodolách. Ačkoliv se to může zdát zvláštní, věřte, že stodoly dokáží navodit opravdu romantickou atmosféru – obzvláště, pokud je celá místnost doplněna světelnými řetězy a polními květinami.

Příroda

Druhým místem, který souvisí se stylem přírodních svateb je volná příroda. Samotný obřad se nejčastěji odehrává na loukách, či v lese. V některých případech se může jednat například i o vinici v blízkosti vinného sklepa, nebo pole v blízkosti stodoly. Pokud bude celý prostor i tematicky vyzdoben, působí celá svatba téměř až étericky.

Zámky

Nestárnoucí klasikou jsou hrady a zámky. Na těchto místech se svatby konaly od nepaměti a jinak tomu není ani v současnosti. Prostory bývají velice často honosné a stylové. Nevýhodou těchto míst je cena. Pronájem takovýchto prostor je velice často drahý atak si jej mohou dovolit jen ti movitější.

Kulturní domy

Pokud máte v plánu pozvat velké množství lidí a na pronájem drahých prostor nemáte dostatek finančních prostředků, můžete svatbu uspořádat v nejbližším kulturním domě. Ačkoliv se vám to může zdát jako málo slavnostní, opak je pravdou. Mnohé kulturní domy jsou opravdu hezky a moderně rekonstruované. Pokud takovou místnost ještě hezky vyzdobíte, jistě zklamaní nebudete.
svatební kytice

Míst na svatbu je zkrátka mnoho a není v silách běžného člověka, aby o všech věděl a orientoval se v nich. Zejména proto tu jsou svatební agentury, které mají perfektní přehled o místech právě ve vašem okolí a rády vám se vším poradí. Jistě tedy není od věci kontaktovat odborníky prodiskutovat vaše možnosti a představy.