Nákupy z Číny

Internetové nákupy rozličného zboží jsou v dnešní době velmi populární. Ač to možná mnohé překvapí, fungují v Číně již několik let velmi levné internetové obchody, které nabízejí širokou škálu zboží. S nimi spolupracují naše vyhlášené internetové obchody, takže veškeré vaše objednávky jsou vlastně přes české obchodníky.
nakupovat online

Kvalita objednaného zboží

A nemusíte se obávat. Prodávané zboží je vyráběno přímo v Číně, kde si své výrobky objednávají i nejznámější světové značky, a to především v oboru elektroniky. Zboží, které si vyberete na internetových stránkách, je opravdu kvalitní, ale protože neplatíte známou značku, vyjde oproti zboží prodávanému v našich kamenných obchodech velmi levně. Přesto je kvalita zboží kontrolována a splňuje osvědčení o jakosti CE.

Jak funguje objednávka

Vyberete si zboží, které si objednáte v internetovém obchodě. Tu následně český obchod odešle do Číny k jejich společníkům, s kterými spolupracuje delší dobu. Co se týče dopravy takového zboží, musíte sice počítat s delší dodací lhůtou, ale i tak se pohybuje kolem dvou týdnů.
nákup online

Placení objednávky

Ceny uvedené v nabídce jsou přepočítané na české koruny. Nemusíte se obávat situace, že odešlete peníze na účet a žádné zboží nepřijde. Obchody, které se tímto zabývají, jsou k sobě velmi loajální a mají v tomto ohledu dostatek zkušeností, aby si mohly navzájem důvěřovat.

Možné vzniklé potíže

Někdy se stává, že se vám zboží nelíbí nebo nefunguje a chcete ho vrátit zpět. I v tomto případě vám pomůže český prostředník mezi čínskými obchodníky a vámi. Jednou z možností je, že za vás celou reklamaci vyřídí včetně vrácení peněz, druhou možností je, že vám přesně popíše a poradí, jak máte při reklamaci nebo vrácení zboží postupovat.

Nejznámější obchody

Jedním z největších obchodů je Amazon.cz, InChina.cz, Tiptrans.cz, PaiPai.cz nebo Dangdang.cz. Prodávají vše od elektroniky, oblečení, kosmetiky, hračky, domácí potřeba, až po drogerii a léky.