Silvestrovská exotika pod palmami

Oslavy Silvestra a Nového roku jsou těmi nejbouřlivějšími v našem kalendáři. Není se proto čemu divit, že když už chceme slavit, slavíme pořádně. Posledních pár let se stává hitem vyjet do zahraničí, a to ne třeba do Alp nebo Tater, abychom si užili sněhu a lyžovaček, ale do exotiky.

Vede u nás Thajsko, Kuba, ale také Dominikánská republika či Maledivy. Je to výborná investice, na kterou v životě nezapomenete. Výbuchy ohňostrojů nad překrásným tyrkysovým mořem v pětatřiceti stupňových vedrech, tomu se říká parádní oslava Nového roku! Že nevíte, kam vyrazit? Nejspíš je na čase nechat se inspirovat naším článkem.

Cestovky lákají na exotiku
Samozřejmě se dalo čekat, že Last minute zájezdy do exotiky budou zvlášť v období oslav Silvestra a Nového roku velmi populární. Zájezdy, které naplňují letadla místo odpadlíků, jsou teď doslova hitem.

Každoročně přibývá lidí, kteří už nechtějí sedět doma a místo toho sní o nádherné exotice v zimě. Zde si mohou nejenom odpočinout od domácího stresu, ale také načerpat sluneční energii, nastřádat nějaké to opálení a navíc si užít posledních dní v roce v luxusu. A jak na Nový rok, tak po celý rok.

A co jsou největší lákadla letošních oslav svátků Silvestra a Nového roku?
maledivy dovolená
1.       Maledivy, Indický oceán
Tyto ostrovy jsou lákadlem po celou zimní sezonu. Tamní atmosféra má zkrátka něco do sebe Maledivy vždycky budou něco, o čem sní většina z nás. Pokud se tam vypadáte na přelomu prosince a ledna, s největší pravděpodobností vás uvítá příjemná teplota mezi třiceti a pětadvaceti stupni celsia, moře má pak teplotu asi dvaadvacet stupňů. Můžete si vybrat některý z mnoha obydlených atolových ostrovů a vydat se plavat, potápět, procházet se, nebo jenom lenošit na pláži.
la réunion ostrov
2.       Réunion, Afrika
Pokud stojíte spíš o architekturu, historii a treky, vydejte se na ostrov nedaleko Madagaskaru. Zde na vás čeká dobrodružství ve formě pralesů. Zde teplota šplhá nad třicet stupňů a občasné deště jenom proříznou vzduch.