Jednoduché a čisté linie obývacích stěn jsou trendy

V bytě, který je přeplněný sbírkou nábytku pamatující éru našich prarodičů a rodičů, se jistě nemůžete cítit příjemně, i když máte k určitým předmětům citovou vazbu. Navíc mnohé jistě nesou známky opotřebení a o praktičnosti by se také dalo polemizovat. Trend posledního desetiletí propaguje stylově čistý, jednoduchý, až minimalistický nábytek, který vhodně doplní přilehlou kuchyň, či jídelnu. Právě takovými vlastnostmi disponují obývací stěny a sestavy, které nabízí náš internetový obchod. Ať už zařizujete obývák, dětský pokoj, předsíň, nebo ložnici, vždy si jistě vyberete z volitelných sestav obsahující veškerý nábytek pro vybavení těchto pokojů.
Moderně pojatý obývací pokoj
Volit můžete z různých barevných provedeních a vzorů dřeva, od bílého a černého lesku, až po velmi oblíbený design dub sonoma s výraznou kresbou dřeva. Dominantou moderních obývacích stěn jsou komody, jejichž části tvoří sklo, podsvícené LED páskami, takže v tomto prostoru vyniknou předměty, na které chcete v interiéru upozornit. Nádech luxusu a elegance také dodávají použité kovové prvky na madlech, úchytkách a také nožkách nábytku. Pro mladé rodiny s dětmi se nabízí stěny s velkým množstvím úložného prostoru a také se zajímavým detailem zaoblených hran u nábytku. Zajímavým akcentem jsou v tomto případě také kombinace dvou odstínů dřeva, což je v současnosti zákazníky velice žádaná varianta. Pro ty, kteří nemusejí hlídat každý centimetr se nabízí větší obývací stěny, s prostornými komodami, vitrínami a skříněmi, které skutečně vyniknou a ve společnosti rozměrného konferenčního stolku dodají prostoru dojem pohodlí a luxusu.
Interiér obývacího pokoje

Na většinu našich obývacích stěn a sestav se momentálně vztahují zajímavé slevy až do výše 31% a vybrané druhy vám domů doručíme zdarma.

Rozhodněte se pro stylově čistý, moderní a funkční nábytek, který vám bude dobře sloužit.