Ledvinky jsou stále trendy!

Ledvinky jsou stále trendy!

Ledvinky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/tasky-a-batohy/ledvinky/ nosí téměř každý, a to proto, že jsou skladné, pohodlné, máte je vždy při ruce a zloděj se k jejich obsahu jen tak lehce nedostane. Kdykoliv potřebujete, zaplujete rukou k zipu, který si lehce odepnete a už lovíte potřebné věci, které vaše taška obsahuje. A vejde se do ní skutečně celé bohatství!

obsah ledvinky

Co lze najít v ledvince?

Nezbytné osobní dokumenty, peněženka – nejlépe i s penězi a platební kartou, klíče od domova, nesmí chybět náš věrný druh, mobilní a k tomu chytrý telefon. Také v ledvince můžeme najít brýle. Ženy zpravidla přihodí nezbytnou rtěnku nebo nějaký jiný oblíbený „šmuk“, kapesníčky, psací potřeby, pilníček na nehty. Divil by ses, milý muži, co vše bys mohl v dámské ledvince objevit!

Spousta způsobů, jak ji nosit!

Navíc s ní můžete i kouzlit a nosit ji podle nálady tak, jak právě dnes chcete. Víte, že její obsah budete brzy potřebovat? Pak si ji zapnete díky nastavitelným popruhům okolo pasu zipem dopředu. Baví vás nedbalá elegance? Pak ji budete nejspíše nosit pěkně na boku. Anebo se vracíte do mody osmdesátých let s ledvinkou vzadu? Také mladí vymysleli další způsob, a to nošení ledvinky klasicky přes rameno. Způsobů je nepočítaně a třeba i vy vymyslíte další. Dejte nám vědět!

trendy ledvinky

Ledvinka i pro infuencerky ??

Vše je možné a ujišťujeme vás, že je tak u n i v e r z á l n í, že si ji snad kromě saka a společenských šatů můžete vzít ke každému outfitu. A dokonce i světové hvězdy streetu a módní influencerky ji nosí a používají jako módní doplněk k šatům, k riflím, ale i pod kabát.

Naprosto funkční a praktický doplněk!

Ve způsobech „uchování osobních věcí“ ledvinka stále vede. Nemusíte ji totiž držet a hlídat jako neposednou kabelu přes rameno, která vám neustále sjíždí z ramen. Kapsičku jednoduše upevníte díky popruhům s nastavitelným řešení okolo pasu nebo beder a nemusíte se už o ni starat. Navíc máte právě i volné ruce, což je báječné, když si zrovna potřebujete pro něco sáhnout.