Pěkný úsměv


Chodíte pravidelně k zubaři? Já ano, ale musím říct, že dříve tomu tak nebylo. Totiž předtím jsem tam nebyla asi šest let. A vůbec nevím, jak jsem to mohla dopustit, protože nyní si to vyčítám. Mám tak zničené zuby, že bych si nejraději nafackovala. A vůbec nevím, proč mi taky to třeba přítel nepřipomněl, abych šla k zubaři. A nyní se musím léčit, protože mám poškozené dásně a hrozí mě silná paradontóza. A taky mám opravdu zničené přední zuby, které vypadají opravdu otřesně. Sice to není velký zdravotní problém, ale je to spíše velký kosmetický problém. Protože jsem se rozhodla, že si nechám udělat zubní fazety.

Radost se smát.

A tak jsem hledala, kde budou nejkvalitnější a taky zároveň nejlevnější zubní fazety. A objevila jsem, že kvalitní zubní fazety jsou v Praze. Tak jsem si ihned najela na nějaké pražské zubní kliniky. A opravdu jsem zjistila, že zubní fazety v Praze jsou kvalitní. Ale zase nebyly nejlevnější. Vůbec mi to ale nevadilo. Řekla jsem si, že je to moje chyba, měla jsem se o své zuby více starat. A hlavně pravidelně. Tak jsem si řekla, že si vezmu nějakou půjčku a nechám si udělat zubní fazety z Prahy. Slyšela jsem, že jsou opravdu kvalitní a že mají opravdu dlouhou životnost. Víte, jakou životnost? Nevím přesně, ale zase mi slíbili doživotní záruku na zubní fazety z Prahy.

Silné zuby jsou zdravé.

Tak jsem si řekla, proč ne, můžu to zkusit. Je to už dva roky, co mám zubní fazety z Prahy. A musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nyní mám doopravdy dokonalé zuby a k zubaři chodím pravidelně, abych nic nezameškala. A jak jste na tom vy s vašimi zuby? Máte je pěkné a jste s ním spokojení? Já znám opravdu noho lidí, kteří vůbec nejsou spokojení se svými zuby. Což chápu, ale zase nerozumím tomu, že s tím nic nedělají. Prý jim to přijde moc drahé a zbytečné, když to nebolí a nepotřebují pěkný úsměv k životu. to je podle mě škoda. Zuby se hodně podceňují.