Pískoviště na doma

Kdo má malé děti, tak určitě ví, jak milují venkovní aktivity. Jednou z vůbec nejoblíbenějších aktivit https://knihy.heureka.cz/100-vzdelavacich-montessori-aktivit-pro-deti-od-18-mesicu/ je pobyt na pískovišti a stavění báboviček. Hraní s pískem má mnoho výhod a benefitů, které pomáhají dětem s vývojem. Rozvíjí se představivost, motorika a děti se naučí i spolupracovat s ostatními. Mnoho rodičů chodí na veřejná hřiště, kde se pískoviště nachází, ale problém je, a hlavně ve velkých městech, že dětská hřiště bývají útočištěm lidí, které tady rozhodně nechcete potkat. Proto se čím dál větší počet rodičů uchyluje k tomu, že dětské pískoviště detskahriste.cz kupují domů.

bábovka z písku

U nás najdete dětské pískoviště v mnoha variantách:

  • Se sedátkem
  • S krytem
  • Klasické otevřené
  • Se střechou

Všechna pískoviště jsou vyrobena k masivního dřeva, které je třeba impregnovat, aby odolalo vlivům počasí. Všechny naše výrobky dodáváme jako stavebnici, což znamená, že dostanete kompletní sadu, kterou si sestavíte, kde potřebujete. U každého výrobku najdete instrukce a doporučení, kam by se měl výrobek instalovat. Všechny výrobky splňují bezpečnostní standardy a jsou určeny pro použití v domácnostech.
Samostatnou kategorii tvoří pískoviště určená pro dětská hřiště, která mají jiné rozměry a vlastnosti.

dítě v písku

Dopřejte dětem vlastní pískoviště, které si velmi rychle oblíbí, a kde budou chtít trávit spoustu času. Kromě pískovišť si u nás můžete zakoupit celá hřiště, případně jen součásti, které vaše děti využijí. Mezi velmi oblíbené výrobky patří houpačky, prolézačky a celé kompletní sestavy.

Díky těmto výrobkům budou děti rády venku, užijí si spoustu zábavy a vy se nebudete muset strachovat o jejich bezpečnost. Mít doma vlastní pískoviště a hřiště je skvělý způsob, jak pomáhat dětem v rozvoji a jak je zabavit, když potřebujete doma něco udělat – ne všichni mají čas na to, aby s dětmi chodili na hřiště často. A právě v tom vám vaše soukromé hřiště a pískoviště pomůže.