Second hand aneb nejen praktičnost v nakupování

Dávno minuly doby, kdy nakupování v second handech bylo pro mnohé k opovržení. Nákupem v second handu se nikdo nechlubil. Dodnes jsou tací, co zkrátka ani nevkročí do sekáče. Jiní občas v rámci úspory a ušetření rodinného rozpočtu a třetí skupinou jsou příznivci second handů, kteří jsou už zkušenými lovci znamenitých kousků. Zkrátka nedají na nakupování v second handech dopustit. Není se však čemu podivovat. Ptáte se proč?

bota
 

  1. Originalita– pořízením kousku ze second handu máte jistotu, že se nejedná o tuctové zboží a nepotkáte ve stejném oblečení nejen svou kamarádku ale i kolegyni či kolemjdoucí po ulici, v sekáči můžete najít svůj osobitý styl, ale rovněž samozřejmostí je možnost nalezení módních kousků, pozitivem je, že většina českých second handů má v nabídce zboží dovezené ze zahraničí, však i v těch lepších sekáčích lze ulovit a pořídit značkové kousky od vyhlášených módních návrhářů.

 

  1. Cena– zde není asi třeba více rozebírat, cena zajisté hraju jednu z hlavních rolí pro návštěvu sekáče u většiny, zejména v rámci dětského oblečení je řešení nakupování v second handu opravdu pozitivním přínosem a značné úspory, ale i pro dospělé jedince je to mnohdy varianta pořízení značkového oblečení za dostupnou cenu.

 

  1. Adrenalinové nakupování– ano, musíte hledat, lovit, přehrabovat… o to pak je větší radost z pěkného kousku, nejlepší je vydat se nakupovat po přijetí zboží, kdy tak máte nejvýhodnější šanci pro dobrý lov, jsou tací, co se zkrátka vyžívají a tráví podstatně delší čas v second handu, jak se říká – kdo hledá, najde, tak neztrácet hlavu a hledat, v second handech už to tak bývá, že někdy můžete odcházet s plnou taškou a jindy můžete trávit hodiny a odejít s nepořízenou, ale o tom to je.

 second hand

  1. Přednosti oblečení ze second handu– podstatným přínosem je, že vlastně kupujete oblečení, které bylo již alespoň jednou prané, tudíž vidíte kvalitu daného oblečení a nemůže se stát jako v případě zakoupení nového kousku, kdy po prvním praní zapustí barvy či zežmolkatí.

 
 
Poznejte kouzlo nakupování v second handu i Vy.