Máte domácí mazlíčky? 4 důvody proč pro ně nakupovat ve velkém!

Většina lidí, kteří si pořizují zvíře jako domácího mazlíčka, počítá s tím, že je chovatelství bude něco stát, to je samozřejmostí. Ovšem poté, co zvířátku luxusně vybavíte klec, kotec nebo pelíšek, postaráte se o jeho zdravotní výdaje u veterináře, může přijít stav, kdy jen dokupujete a dokupujete jeho spotřební materiál. Podestýlku, seno, granule, kapsičky a tak pořád dokola. Dojdou týden co týden, máte pocit, že ve zverimexu už téměř bydlíte a konec tohoto martyria v nedohlednu. Jak se dá na kolotoči krmení ušetřit? Jednoduše, objednejte si všechny věci online! Navíc v obřím balení!
strakaté morče
1) Množství
Zverimexy většinou nabízí jak krmivo, tak podestýlku v pytlech o objemu pět až deset litrů, což většině zvířat vystač maximálně pár týdnů, spíš ale míň. Naproti tomu, pokud zavítáte do některého e-shopu, ani se nenadějete a najdete zde pětadvaceti litrové pytle podestýlek a granulí! Když si je objednáte, máte na půl roku vystaráno.

2) Doprava
Takto nadměrné zásilky většina obchodů posílá prostřednictvím PPL, kde vám messenger zavolá a domluví si s vámi hodinu předání. Balení tak bezproblémově docestuje k vám domů, případně do práce, odkud si ho odvezete autem sami. Nemůže se vám stát, že poběžíte pro krmení do obchodu zrovna v den, kdy máte padesát tašek a dítě v náručí.

3) Cena
Cena bývá na internetu podstatně nižší než v řetězových zverimexech, které prodávají veškeré výrobky s řádnou přirážkou. Jako u všech komodit, i podestýlka je ve velkém balení levnější. A pokud můžete na dvaceti litrech ušetřit několik stovek korun, to už stojí za zvážení.
zlatý retrívr v misce
4) Výběr
Zatímco v obchodě prostě musíte vzít, co se nabízí a nedumat nad alternativami, internet je místo nekonečných možností, kde můžete vybírat a porovnávat až do zbláznění. Nejen, že tak najdete perfektní krmivo i podestýlku podle potřeb vašeho miláčka, ale zároveň si můžete dopřát luxus v podobě srovnání nejnižší ceny.