Srovnejte si zuby neviditelnými rovnátky!

Základem každého úspěchu je zdravé sebevědomí. Toho se velice snáze dosahuje, pokud se nemusíte stydět za svůj úsměv. Ať už si to jsme ochotni přiznat nebo ne, ale na první dojem dá většina lidí. Pokud se na nás někdo usměje křivými a škaredými zuby, dělá to zkrátka špatný dojem.
Nicméně pokud nepatříte ke skupině šťastlivců, kteří se již s takovými zuby narodili, máte možnost si nechat svůj chrup napravit. Nemusíte se bát, že byste na to byli již moc staří, neboť zuby se dají bez problémů rovnat v jakémkoliv věku. Nehledě na to, že v současné době jsou rovnátka vnímána jako módní doplněk.žena s krásnými zuby
Pokud se tedy rozhodnete do nápravy pustit, měli byste vědět, že správný vývěr doktora je základ. Doktoři z ordinace PetrOrtho s.r.o. jsou odborníci s dlouholetou zkušeností. Tým doktorů je složen z odborníků, kteří si poradí s každou anomálií.
První návštěva je bezplatná a probíhá téměř vždy stejně. Doktor si řádně váš chrup prohlédne a určí míru pokřivení. Na základě toho je navrhnuta ideální léčba. Je vám taky sdělen přibližný odhad časové a finanční náročnosti. Díky tomu víte předem, do čeho se pouštíte, a nezaskočí vás žádné finanční náklady.
V zásadě existují dvě základní varianty rovnátek. První z nich je již klasikou. Jedná se o kovové zámečky, které jsou přichyceny pomocí lepidla na přední stranu zubů. Velkou výhodou tohoto typu je vysoká účinnost. Nicméně velkou nevýhodou je špatná hygiena a poruchovost. Pokud se nebudete řídit přesnými doporučeními, budou vám zámečky ze zubů upadávat a vy budete muset platit za následnou opravu.zuby z blízka
Druhou variantou jsou rovnátka invisalign nazývána také jako neviditelná rovnátka. Jsou sice dražší, ale jejich obrovská výhoda tkví v tom, že jsou téměř neviditelná a snadno se udržují. Jedná se o průhlednou fólii, kterou můžete kdykoliv sundat. Především díky tomu je hygiena podstatně jednodušší.