Přijďte si společně zahrát laser game


Plánujete společně strávený čas s přáteli, a chtěli byste vymyslet něco speciálního, osvěžujícího? Pokud se nebojíte zkoušení nových věcí, a právě naopak je vyhledáváte, určitě neváhejte vsadit právě na laser game. Tato finančně dostupná atrakce je v poslední době skutečně oblíbená, a to nejen mezi muži, ale hlavně také mezi ženami. Jestliže tedy chcete své přátele překvapit něčím novým a neokoukaným, zarezervujte si své místo v aréně a společně dorazte. Jediné, co budete potřebovat, je pohodlné oblečení, o vše ostatní bude postaráno na místě.

lasergame_aztec04

Laser game je většinou otázkou jen několika desítek minut. Záleží samozřejmě na vás, kolik kol budete chtít hrát. Jedná se však o poměrně fyzicky náročnou aktivitu, kdy přestávku zajisté oceníte. Když tedy budete plánovat, kolik času vám laser game zabere, počítejte se vším všudy alespoň s jednou hodinou.

Nové arény, nové hry
Na laser game chodí lidé i opakovaně. Určitě se nejedná o aktivitu, kterou si jednou vyzkoušíte, a víckrát na ni nejdete. Ba naopak, díky velkému množství nejrůznějších herních módů a několika arénám, které je možné vyzkoušet, vám nuda ani stereotyp hrozit nebude. Každá hra totiž může být naprosto jiná. Záleží tedy hlavně na vašich preferencích, co se týká pravidel. Máte raději variantu, kdy se rozdělíte do vyrovnaných týmů a soupeříte proti sobě? Nebo preferujete styl hry, kdy všichni soupeří proti sobě navzájem? Existuje více než deset různých módů, ze kterých si můžete vybírat, a učinit tak každé kolo v něčem jiné a originálnější.

Aztec (14)

Skvělý tip na dárek
Hledáte inspiraci, co věnovat svým blízkým nebo třeba kolegům na Vánoce? Poukaz na laser game je výbornou variantou. Potěšíte tím prakticky každého, a to včetně těch, kteří tuto hru ještě nikdy nezkoušeli. Pokud tedy tápete v otázce dárků, dárkový poukaz by mohl být výbornou volbou, která by vám ušetřila starosti, a přitom zcela splnila účel.