Všechno jde, když se chce

Komu by se chtělo celý život bydlet jen v podnájmu a cpát někdy až nehorázné sumy peněz majiteli bytu? Přiznejme si, že každý sní o tom, jak bude mít své vlastní bydlení, které si upraví podle svých představ a požadavků. Ale bohužel získat v dnešní době úvěr na bydlení není zrovna jednoduché. Banky mají spoustu požadavků, jako na příklad na výši příjmu a také si Vás prověřují v registru a ve velké většině případů Vaši žádost buď zamítnou, nebo Vám nabídnou o hodně menší sumu, než potřebujete.
dva klíče k domu.jpg
A to jsme se ještě nezmínili o tom, že hypotéka na družstevní byt je vlastně u banky naprosto nemyslitelná, protože jejich podmínkou je, že nemovitost, na kterou chcete půjčit, musí po splacení úvěru přejít do Vašeho vlastnictví. Ale nemusíte se obávat, že byste kvůli těmto podmínkám skončili ve slepé uličce. Jsou i jiná řešení Vaší situace. My Vás o tom přesvědčíme. I pro Vás je připravena americká hypotéka, kterou má možnost získat každý a navíc ji můžete použít na cokoliv.
Ano, je tomu přesně tak. Americká hypotéka je bezúčelovou půjčkou a proto nám nemusíte sdělovat, jak chcete získané peníze využít. Klidně si za ně můžete pořídit třeba nábytek nebo si opravit dům či pořídit nové auto nebo vyplatit jinou půjčku či dokonce zaplatit exekuci. A to všechno jde hlavně díky tomu, že si Vás nebudeme prověřovat v bankovním či nebankovním registru a také díky tomu, že po Vás nepožadujeme žádné dokládání příjmů. My prostě nechceme nijak zdržovat a nechávat Vás čekat. U nás je půjčka schválena již do jednoho dne.
eura, dům a kalkulačka.jpg
Naší jedinou podmínkou je zástava v podobě nemovitosti, a pokud žádnou nemovitosti nevlastníte, nemusíte hned věšet hlavu, protože můžete využít tak zvaného ručitele, který se za Vás zaručí svou nemovitostí. Jak vidíte, získat u nás hypotéku a to i na družstevní byt je opravdu velmi snadné. Tak na co ještě čekáte, obraťte se na nás.