Hýčkejte si ho!

Pořádný mobil zvládá spoustu věcí, víc, než „pouhé“ volání a posílání SMS. To ví dneska každý školák. Zvládá hry, fotky a videa, ale například i plnohodnotné plánování pracovních povinností a spoustu dalšího. Což znamená, že všechny „záležitosti“, které dnešní chytrý telefon zpracovává, nejsou pouze o zábavě. Spousta lidí v něm má informace, jejichž ztráta či zničení by znamenala nemalé nepříjemnosti. Dnes prostě tyhle malé věcičky zcela, anebo minimálně z části suplují osobní počítače. Pomocí nich mnoho lidí platí v obchodech, hodně uživatelům slouží i jako navigace v automobilech a bůhví co ještě tyhle přístroje dokáží v budoucnosti.

mobil u doktora

Není tedy divu, že dle výzkumu britské společnosti Tic Watches, stráví každý den lidé s chytrými telefony v ruce zhruba čtyři hodiny. To už je pořádná porce doby užívání. Existují dokonce aplikace, které Vám ukáží, kolikrát denně přístroj zkontrolujete. Zatímco četnost používání záleží na každém jednom z nás, shoda v tom, že platí nutnost jeho ochrany, platí obecně.

Obaly jsou proto nejen módní záležitostí a doplňkem. Hlavní účel zůstává samozřejmě stále v zamezení poškození. Ano, dobrý kryt dost podstatně snižuje riziko zranění Vašeho miláčka, nicméně nejde pouze o pády z ruky. Běžné opotřebovávání, například poškrábáním od klíčů v kapse, není pro něho také zrovna tím pravým ořechovým. Spolehlivé pouzdro a ochranná folie je tudíž nejlepší možnou kombinací vůbec.
prasklé sklo mobilu

Variací různých typů, tvarů, barev či materiálu samotného existuje bezpočet. Vybírat tak lze určitě z čeho. Namátkou třeba obal na huawei y5 lze pro něho pořídit kryty, obaly či pouzdra hned v několika variantách. Záleží na Vás, zda dáte přednost obalu koženkovému či z pružného plastu. Všechny typy kromě pevnosti a spolehlivosti materiálu zaručují též přesné zpracování. Chraňte si svého miláčka efektivně a stylově!