Vířivka s profesionály

Celou sezónu jste bezesporu využívali výhody koupání a relaxace na míru. Ano, přesně takové výhody přináší vířivá vana. Sami, nebo ve společnosti užívali neskutečné možnosti k odpočinku. Ovšem nic netrvá věčně a doba zazimování se blíží. Co teď? Víte, jak zajistit vanu právě během zimního období? Máte představu, co je nutné udělat a zvládnout, aby bez úhony vydržela do příštího léta? Nemáte, nebo se strachujete, že Vaše péče nebude adekvátní? Vůbec nevadí, máme pro každého skvělý tip! Zkuste profesionální služby na míru, zkuste servis vířivé vany.
černoši ve vířivce
Nabízíme komplexní péči, nabízíme dokonalou možnost, jak zazimovat efektně a bez problémů. Nechte si stanovit diagnózu zařízení, vyčištění armatury, potrubí, následné vysušení, protože voda může zůstat kdekoli. A představa silného mrazu společně se zanechanou vodou v systému, raději nedomýšlet. Pokud nechcete zjara plakat nad spouští, kterou mohou způsobit zimní měsíce, buďte chytří. Vsaďte na solidní profesionály, co umí a hlavně ví, jak na to. Ovšem z naší strany to není pouze o zazimování. Rádi se postaráme o instalaci nových zařízení a samozřejmě zajistíme i záruční a pozáruční servis. Vy máte jednu jedinou povinnost, užívat si a relaxovat. O Vaši vířivku se samozřejmě postaráme i v období letního provozu.
terasa s vířivkou
Pravidelné čištění, měření tvrdosti vody, revize potrubí, automatických dávkovačů, no prostě a jednoduše služby na míru. Zajistěte si kompletní práci doslova od jara až do podzimu. Neponechejte nic náhodě a neváhejte kontaktovat špičkový servis pro bezstarostnost a klid! Samozřejmě, že nabízíme například i opravy a servis bazénových čerpadel, nabízíme také zazimování a odzimování bazénů. Takže i majitelé této vodní atrakce mají u nás zelenou. Není nač čekat, konečně někdo, kdo se o vodní radovánky postará v plné míře a ve všech směrech!