Vyberte si ty správné palety od české firmy


Palety paletymorava.cz mají provozovny v Hulíně, v Prostějově a ve Vlkoši u Přerova. V nabídce jsou palety vyráběné ze dřeva (ať už to jsou klasické standardní přepravní palety, euro palety, nejrůznější atypické palety), dále gitterboxy vyráběné z kovu a paletové ohrádky vhodné k upevnění zboží. Zákazník může na přání obdržet bez problému také víka pro pohodlnější manipulaci.dřevo tmavé

Palety také procházejí pečlivým tepelným ošetřením. To efektivně zvyšuje trvanlivost dřeva a zabraňuje množení škůdců ve dřevě. Palety jsou ošetřovány dle standardu ISPM 15 a každá takto sušená paleta je označena. Požadovanou vlhkost dřeva si můžete navíc zvolit sami tak, jak Vám nejvíce vyhovuje.

Palety si zde také můžete navíc nechat opravit anebo je dokonce nabídnout do výkupu. Opravení palety je šetrné k Vaší peněžence i k životnímu prostředí. Jednou z možností je také „vyměnit“ Vaše poškozené palety, za které dostanete peníze a vybrat si palety nové.

Pokud máte zájem třeba ještě navíc o zpracování dřeva, je pak nabízeno v rámci doplňkových služeb (Je možné nechat si rámovou pilou zpracovat kulatinu).

Firma Palety Morava s.r.o. působí na trhu již od roku 1998. Už samotná délka působení společnosti na trhu značí záruku určité kvality. Snaží se poskytovat co nejkvalitnější služby a zároveň co nejpestřejší nabídku.

Nespokojí se s málem, chápe, že každý zákazník má své rozdílné požadavky a snaží se mu vyjít vstříc. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Stejně tak ke každému produktu, který pod jejíma rukama vznikne. Nebojí se nových technologií a trendů.muž pracující se dřevem

Palety jsou vyráběny ručně či na poloautomatických výrobních linkách. Produkty jsou samozřejmě pečlivě kontrolovány! Firma navíc zajišťuje dopravu palet – a to i v případě výkupu, což je velice příjemné. Navíc je doprava zajištěna po celém území České republiky.