I vaše dítě si zaslouží tu nejlepší oslavu

Zabezpečit, aby se vaše dítě v den jeho narozenin cítilo nanejvýš báječně můžete nejen díky tomu, že mu darujete věc, po které nesmírně touží. Stejně tak je důležité uspořádat pro něho párty, kdy bude mít kolem sebe všechny kamarády a rodinu, která si dětskou oslavu narozenin rozhodně nenechá ujít. Abyste nemuseli dlouho přemýšlet nad tím, jestli se k vám domů tolik lidí vůbec vejde nebo platit za rezervaci v restauraci, vyzkoušejte ji uspořádat v JumpParku.
sfoukávání svíček

Park, ve kterém se vyřádí i dospělí

Úspěch sklidíte jedině tak, že uspokojíte nejen malé ratolesti, ale i dospělé. V trampolínovém parku je dostatek prostoru a vyžití pro všechny věkové skupiny a rozhodně se v něm nebudou nudit ani starší účastníci. Velké množství skákacích trampolín, zajímavých disciplín n nebo netradičních sportů, které si můžete vyzkoušet na trampolíně je něco, co ohromí malé i velké.
Postarejte se o to, aby vaše dítě mělo nezapomenutelný zážitek, kdy se ocitne na místě plném lákavých atrakcí a vyberte si JumpPark jako volbu, kterou se nepochybně trefíte do černého.
dětská oslava narozenin

Místo pro odpočinek a občerstvení

Kromě zábavy a dokonalého vyžití se můžete v tomto parku občerstvit řadou sladkých, ale i slaných pochutin a vzít si s sebou i váš vlastní narozeninový dort, na kterém si všichni pochutnáte. Součástí areálu je i odpočinková zóna, kde si můžete dopřát i teplé nebo studené nápoje nebo otevřít dětské šampaňské, které rovněž nalezete v naší nabídce nápojů.

Nebuďte na přípravy sami

Postarat se o to, aby probíhalo všechno dle vašich představ je opravdu náročný úkol, se kterým vám ovšem může pomoci náš trenér. Bude vám k dispozici při přípravě samotné oslavy, ale i jako animátor, který vaše děti naučí různé triky a zabaví jich při jejich dovádění na trampolínách.
Využijte jeho služby a spolehněte se na to, že bude tento výjimečný den pro vaše dítě tím nejlepším ze všech.