Šaty, které jsou jedinečné

Plesová sezóna je za dveřmi a s ní otázka, co na sebe. Jistě můžete využít model, který visí v šatníku od loňska, ale pokud se chystáte na akce, které navštěvujete pravidelně a každoročně, je nanejvýš vhodné svoji garderobu obměňovat. Náklady na její doplnění nebývají malé, ale přesto je způsob, jak pořídit plesové šaty levně, a přitom vypadat jako skutečná hvězda večera. Vybírat můžete na našich stránkách ze sekce společenských šatů a také výprodeje.
Dívka ve večerní krajině v červených dlouhých šatech

V našem salonu najdete šaty v nádherných jemných barvách až po temné mystické odstíny, které působí vznešeným a velmi elegantním dojmem. Ve výprodeji objevíte modely v cenách již od čtyř set korun. Jedná se zejména o krátké koktejlové šatky se zajímavě řešenými živůtky i sukněmi. Na své si přijdou i milovnice dlouhých splývavých, nebo naopak rozevlátých modelů střižených podle návrhů české úspěšné návrhářky, jejíž modely jsou také zastoupeny ve francouzském městě módy, v Paříži.
Tyto kousky působí neskutečně žensky, protože dokážou podtrhnout linie svých nositelek a vystihnout atmosféru společenské události, pro kterou byly navrženy. Na jejich výrobu je nejčastěji používán satén, tyl, šifon, a také krajka, která je velmi rafinovaně využita pro živůtky, rukávy, nebo jako aplikace na sukně. Při výrobě modelů je dbáno na precizní krejčovinu, s důrazem na detail v podobě štrasových kamínků, umístění stuh, šněrování a knoflíčků.
Dívka-nevěsta stojící u okna ve velkém sále
Dohodněte si s námi termín zkoušky a naše asistentky se postarají o to, abyste odcházela spokojená, a to i v případě, že k nám zavítáte bez představy o tom, jak by vaše šaty měly vypadat. Nemusíte se obávat toho, že vám šaty nepadnou, kvůli vaší postavě. U nás najdete řešení v jejich možné úpravě, takže vám padnou jako ulité.
Nenakupujte šaty na poslední chvíli a bez rozvahy. Dejte tomuto rozhodnutí dostatek rozmyslu a nechte si poradit od odborníků!