Víte, co se letos nosí?

Každý rok přicházejí módní návrháři s novými a novými nápady, prostřednictvím kterých se neustále snaží hledat něco ojedinělého. Ve skutečnosti se však móda neustále opakuje. V současné době se například vrací oblečení z 90. let. Jaké jsou trendy pro letošní rok? Chcete být IN a nosit to, co právě frčí? Zde máte pár tipů, kterými určitě nic nezkazíte!
krásná dáma
Blejzr – blejzry se hodí opravdu téměř ke všemu, ať u ke kalhotám, k sukni či k šatům. Blejzry jsou prostě IN. Pořiďte si proto alespoň dva v různých barvách, které budete kombinovat s vaším oblečením. Ať už jdete do práce, do školy či do města, blejzr je volbou číslo 1.
kožený pásek
Opasky – veliký význam je kladem na zvýraznění pasu. Jedná se o velmi slušivý a ženský prvek, díky kterému bude váš outfit dokonalý. Ať už si dáte šaty, čí například košili, zvýrazněním pasu opaskem nic nezkazíte, právě naopak.
Třásně – třásně jsou opět v módě. Můžete si je dovolit na doplňcích, ať už na botách tak na kabelkách. Samozřejmě jsou trendy také na oblečení, jako jsou například sukně, šaty či kabáty.
Velké náušnice – ano, velké náušnice se opět nosí. Zatímco doteď se nosily spíše drobné, malé náušnice, dnes si můžete dovolit opět něco většího. Ať už kruhy, či jiný tvar náušnic.
kabelka s třásněmi
Barvy – mezi oblíbené barvy letošního roku patří především oranžová, levandulová a fuchsiová. V těchto barvách budete nacházet velké množství hadříků snad ve všech obchodech, takže se jim prostě nevyhnete. Pořiďte si alespoň pár kousků oblečení v těchto trendy barvách, uvidíte, že nebudete litovat.
Materiál – velice populární jsou především průhledné materiály. Ty oblečení dodávají takovou lehkost a romantický nádech. Může se jednat také o vrstevné průhledné materiály, díky čemuž neodhalíte své tělo tak moc.
Vzory – mezi oblíbené vzory pro letošní rok patří především květiny. Květiny jsou symbolem jara, proto se s nimi budeme setkávat velice často. Rovněž jsou hojně používány šikmé a svislé pruhy. V průběhu roku by se do popředí měly dostat také orientální vzory, takže se máme zaručeně na co těšit.
Sportovní oblečení – sportovní oblečení zbožňuje snad každý z nás. Někdy je to parádní změna místo těch sukní a nepohodlných lodiček. Takže vyrazit do města ve sportovním oblečení je super nápad a určitě jím nic nezkazíte. Sportovní oblečení bude stále trendem po celý letošní rok.