Vkročte do roku 2017 jako módní ikona!

Pokud milujete módu a nenecháte si utéct žádnou novinku v oblasti módy, máme tu pro vás módní přehlídku. Ta je našlapaná módními hity pro rok 2017. Nenechte si ji utéct. Prozradíme, se kterou barvou budete mít vyladěný outft podle poslední módy a jaký zvolit vzor pro nadcházející rok 2017.

Z barev vede svěží zelená

Ano, barevným hitem roku 2017 bude dle Pantone Color Institute v New Yorku svěží zelená. Konkrétní označení je Pantone 15-0343 Greenery. Neznamená to ale, že musíte být celá v zelené. Stačí mít pár kousků, doplňků, či jen ozdobných prvků. Dál už stačí kombinovat s dalšími poklady šatníku.

Zabodujete se svěže zelenou gumičkou ve vlasech i svetříkem v této krásné barvě. Sama o sobě je tato barva výrazná, takže bude dominantou vašeho outfitu. A rozhodně se nebojte ani nového parfému této barvičky – bude svěží, s lehkou vůní a hlavně při nástupu jara z něj budete unešená nejen vy. Rovněž v kosmetice povede prim svěží zelená. Vyzkoušejte lak na nehty nebo třeba oční linky.

Odhalte ramena a oblečte maskáče

Pořiďte top s odhalenými rameny. Budete sexy, ale přitom se vyhnete lacinému vzhledu. Úspěch také sklidíte s maskáčovým vzorem, který je už nějakou dobu aktuální. Ať už zvolíte maskáčové džíny, tričko či parku, bude hned jasné, že víte, oč kráčí.

Květované a barevné vzory

Pofrčí květované a barevné vzory. Vyzkoušejte například sáčko s květovaným vzorem. Již nyní v zimě rozzáříte pošmurné okolí. Na jaře budete působit svěže a optimisticky a v letních večerech jej využijete také. A krásným květinovým šátkem oživíte každý outfit. Experimentujte s barvami. Ale pozor. Méně je někdy více a pokud máte v outfitu jednu výraznou barvu, zbytek volte tlumenější. I tak vyniknete.

Kabelka? Jednoznačně velká

Hitem budou velké a prostorné kabelky. Mají ohromnou výhodu – velký prostor, a tak se nestane, že se vám do ní něco z běžných potřeb nevejde. Vyberte si kvalitní, která vám poslouží více sezón. Tato móda se totiž opakovaně vrací.