Levná alternativa na trhu s bydlením

Lidé se často ocitají v bezvýchodné situaci – potřebují bydlet, ale nemají na to dostupné prostředky. A vůbec se není čemu divit. Donedávna na trhu chyběla jakákoli rozumná alternativa, která by umožňovala život pod vlastní střechou za rozumné peníze. Ať už se poohlédnete po novostavbách, rekonstrukcích starých objektů anebo bytech, tak zjistíte, že na vlastní bydlení potřebujete milióny. A k tomu, abyste získali hypotéku za rozumných podmínek, musíte mít dobrou bonitu. A kdo nemá peníze, vysoké příjmy a solidní úspory, ten nemá šanci získat jedno ani druhé.žáby – vítej doma
Nicméně i přesto pro podobné lidi šance na samostatné plnohodnotné bydlení stále existuje – v podobě mobilheimu Lavarohouse.
Mobilheim neboli mobilní dům je příbytek bez pevných základů, které by byly spojené se zemí. Zvenčí vypadá jako malý domek, uvnitř je totožný s menším bytem. Má stejné dispozice a najdete v něm všechno, co v bytě, ať už budete pátrat po sociálním zázemí, kuchyňské lince anebo sedací soupravě. Vlastně tento domek bude vypadat vždy přesně tak, jak chcete vy. Takže pokud na místo plně zařízeného bytu dáváte přednost skromné nevybavené chatce, můžete ji také mít, a vyjde vás to opravdu levně.
Snad největší předností mobilheimů je jejich cena. Jen těžko byste někde jinde sehnali dům za milión, případně i méně korun. A ještě navíc si přitom ušetříte různé komplikace, které bývají spojené se stavbou.nápis sladký domov, klíč
Za prvé nepotřebujete vlastní pozemek. Pro umístění mobilheimu je potřeba několik metrů čtverečních, a ty mohou být buď vaše, anebo si je můžete pronajmout.
Za druhé, protože se nejedná o stavbu s pevnými základy spojenými se zemí, nepotřebujete na ni stavební povolení. Ušetříte si tak komunikaci s úřady a komplikace s tím spojené.
Za třetí, zhotovení vašeho bydlení nebude trvat déle, než pár týdnů, a poté ji výrobce doveze a usadí na vámi určené místo, a vy se můžete okamžitě nastěhovat.